Menü
SEPETİM

Türkiyenin En İyi Fiyatlı Online Alışveriş Sitesi

Teslimat Bilgisi

KARGO MALİYETİ NEDİR?

Ödeme sırasında senden ürünlerin için bir teslimat yöntemi seçmen istenir. Toplam kargo ücreti, siparişini tamamlamadan önce, ödeme sırasında otomatik hesaplanacaktır. Standart kargo seçildiği takdirde 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. KDV dahil fiyatlar: -

Teslimat Seçenekleri:

  • Standart Kargo: 19,90 TL
  • Kurye ile hızlı teslimat: 79,90 TL

 

SİPARİŞ ETTİĞİM ÜRÜN NE KADAR SÜREDE TESLİM EDİLİR?

Sipariş süreci; ürün adı, adresi bilgileri ve seçtiğin teslimat yöntemine göre değişiklik gösterebilir. Teslimat süresi indirim dönemlerinde uzayabilir.


Teslimat Yöntemi

Standart Kargo *: 19,90 TL (150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz), Sağlığınızı en ön planda tutuyoruz! Bu sebeple teslimat zaman aralıklarımızı geçici bir süreliğine uzattık. Güncel teslimat süresini ödeme ekranında görüntüleyebilirsiniz.

Kurye ile hızlı teslimat: 79,90 TL Saat 14:00'dan önce verilen siparisler ayni gün saat 23:00'e kadar teslim edilir. Daha geç verilen siparisler bir sonraki iş günü teslim edilir.

Teslimat Kuralları ve Kısıtlamaları

Siparişler yalnızca iş günlerinde gönderilir. İş günleri Türkiye'de resmi tatiller dışında Pazartesi'den Cuma'ya 09:00-18:00 arasını kapsar. Her teslimatta imza verilmelidir.

 

RESMİ TATİLLER VE DAĞITIM MERKEZİNİN KAPALI OLDUĞU TARİHLER NELERDİR?

Dağıtım merkez(ler)imiz Türkiye'deki resmi tatillerde kapalıdır. Bu tarihlerden herhangi birinde ya da bir gün öncesinde verilen siparişler için siparişin işleme alınma süreci 5-7 iş günü kadar uzayacaktır.

Özel Uyarı: Bu dönemlerde dağıtım merkezinin kapalı olması ve taleplerin artması dolayısıyla teslimatın daha uzun sürmesi beklenebilir.


SİPARİŞİMİ VE TESLİMAT SÜRECİNİ NASIL TAKİP EDERİM?

Siparişin depomuzdan çıktıktan sonra, sipariş takip numaranı ve siparişini online takip etmek için kullanacağın bağlantıyı içeren bir gönderi onayı e-postası alacaksın. Online takip sistemi aracılığıyla siparişini takip edebileceksin. Siparişinin durumu internet sitesine gecikmeli olarak yansıyabilir; ancak kargo firması bu bilgileri genellikle bir iş günü içinde güncellemektedir. Bu e-postayı aldığında takip bilgileri genelde hazır olur; ancak kargo firması takip bilgilerini sisteme aktarana kadar, siparişini online olarak takip edemezsin.

 

 

SİPARİŞİM NEDEN GECİKTİ?

Siparişleri her zaman standart teslimat süreleri içinde sunmayı amaçlıyoruz, ancak bazen beklenmedik durumlar, teslimatın gecikmesine neden olabiliyor.

 

Aşağıda teslimatın gecikmesine neden olabilecek bazı durumları bulabilirsin:

 

Siparişin, indirim ve promosyon dönemimize denk gelmiş olabilir.

Birden fazla ürün sipariş etmiş olabilirsin. İstisnai durumlarda, siparişin, farklı paketlerde ve farklı tarihlerde ulaşabilir.

Siparişin, resmi tatil dönemine denk gelmiş olabilir.

Kontrolümüz dışında, öngörülemeyen durumlar ortaya çıkmış olabilir.

 


 

ÜRÜNÜ TESLİMAT SAATİNDE TESLİM ALAMIYORSAM NE YAPMALIYIM?

Teslimat saatinde ürünü teslim alamıyorsan, teslimat ekibimiz başka bir tarihte yeniden teslim etmeyi deneyecektir. Daha fazla yardım almak için bizimle iletişime geçmeni öneririz.

 

 

ÜRÜNLERİN TÜRKİYE DIŞINA GÖNDERİLMESİNİ SAĞLAYABİLİR MİYİM?

Online shop, yalnızca Türkiye içinde gönderim yapar.

 

 

YANLIŞ ÜRÜN TESLİM ALDIYSAM NE YAPMALIYIM?

Siparişini Online Shop'umuzdan vererek yanlış ürün teslim aldıysan yardım almak için bizimle iletişime geçmeni rica ederiz.

 

 

SORUMA BURADA YER VERİLMEDİYSE NE YAPMALIYIM?

Soruna burada herhangi bir yanıt bulamadıysan, +90 544 123 06 06 numaralı telefondan online shop müşteri hizmetleri ekibimizle iletişime geçerek siparişine ait ayrıntıları ve/veya sorunu iletebilirsin. Pazartesi - Cumartesi: 09:45 - 18:45 Ya da ekibimize sorununla ilgili detayları içeren bir e-posta da gönderebilirsin. Danışmanlarımız sana memnuniyetle yardımcı olacaktır. bilgi@hosbuldum.com

Hosbuldum.com
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.