Kart oyunları,arkadaşlar arasında keyifli vakit geçirmek için sıklıkla oynanır.Oyun oynamak için en sık tercih edilen kart türlerinden  bir tanesi de Uno kartlarıdır.Uno kendine has oyun kuralları ve kart tipleri ile diger oyunlardan ayrılır.Ev partilerinda ya da kafelerde kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilen Uno da amaç. eldeki kartların bitirilmesidir.

Uno Kart Oyunu

Kart oyunları,arkadaşlar arasında keyifli vakit geçirmek için sıklıkla oynanır.Oyun oynamak için en sık tercih edilen kart türlerinden  bir tanesi de Uno kartlarıdır.Uno kendine has oyun kuralları ve kart tipleri ile diger oyunlardan ayrılır.Ev partilerinde ya da kafelerde kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilen Uno da amaç. eldeki kartların bitirilmesidir.

Hemen Uno Kart Oyunları Kategorisine Gidin İndirimli Fiyatları Kaçırmayın!

Uno Flip Kart Oyunu 

Klasik UNO'nun yeni versiyonu olan UNO FLIP? için hazır mısınız? Severek oynadığınız eşleştirme oyununa eklenen çift taraflı deste, özel FLIP kartı ve daha ağır cezalar gibi heyecan verici yeni özellikler ile klasik oyundaki rekabet artıyor! Kağıt destesinin açık renkli tarafıyla klasik UNO?, koyu renkli tarafıyla çok ağır cezaların verilebildiği bir oyun oynanabilir.


Uno Kart Oyunu Nasıl Oynanır

Uno en az 2 kişi ile oynanır.Her oyuncunun birer kart seçmesiyle oyun başlar.En yüksek kartı seçen oyuncu kartları karıştırarak her oyuncuya 7 kart dagıtır. Kalan kartlar,yüzleri gözükmeyecek şekilde çekme destesi olarak yakın bir yere konur.Bu destenin en üstündeki kart yere açılır.Kağıt dağıtan kişinin solundaki oyuncu,yere kağıt atacak ilk oyuncudur.Oyuncular,yerdeki kartı elindeki kartlardan bir tanesiyle eşleştirmeye çalışır.Bu eşleştirme sayıya yada renge göre olabilir.Elde eşleşen kart yoksa çekme destesinden bir kart çekilir.Çekilen kart,eşleşebiliyorsa oyun devam eder.Eşleşmiyorsa sıradaki oyuncu oynar.Elinde son bir kart kalan oyuncu sesli bir şekilde Uno demek zorundadır.Uno diyen kişinin eli tahmin edilebiliyorsa diğer oyuncular buna göre birbirlerine akıl verebilir.Eğer bu oyuncu Uno demez ve diğer oyuncular bunu fark ederse,oyuncu çekme destesinden 2 kart çekmek zorunda kalır.Ayrıca istendiği takdirde aynı renkden iki adet kart atılabilir.Çekme destesinde kart bittiğinde yerdeki deste karıştırılarak çekme destesi olarak kullanılır.     

Uno Kart Oyunu Fiyatları

Uno Oyun Fiyat modelleri ve en ucuz fiyatı Hosbuldum.com 'da V2 Kaliteli Uno Oyun Kartları Uno Kart Oyunu 112KARTLI ... Uno Eğlenceli Kart Oyunu - Uno Akıl Zeka Oyunu.

Uno Flip Kart Oyunu Nasıl Oynanır

 Özel FLIP kartını attığınızda elinizdeki tüm kartlar, yerden çekilen deste ve yere atılanlar da dahil tüm kartlar döndürülür ve kartların diğer yüzündeki yepyeni sayı ve renk destesi ortaya çıkar. FLIP kartı atan kişi, destenin aydınlık ve karanlık taraflarından hangisiyle oynanacağına ve kartların ne zaman eski yüzüne döndürüleceğine karar verir. Destenin karanlık tarafında Beş Kart Çek ve Herkesi Pas Geç kartları gibi, oyunun gidişatını değiştirecek yeni aksiyon kartları yer alır. Avantajı ele geçirmek için stratejiler belirleyin, elindeki kartları ilk bitiren siz olun ve oyunu kazanın. Tek bir kartınız kaldığında, "UNO!" diye bağırmayı unutmayın. Ailecek oynanabilecek çok zevkli bir kart oyunu.

Uno Flip Kart Oyunu Fiyatları

Uno Oyun Fiyat modelleri ve en ucuz fiyatı Hosbuldum.com 'da V2 Kaliteli Uno Oyun Kartları Uno Kart Oyunu 112KARTLI ... Uno Eğlenceli Kart Oyunu - Uno Akıl Zeka Oyunu.