Sunix Watch 6 markası günümüzde hızla piyasa da yerini alan ve emsallerinden daha kaliteli bir televizyon markası olarak piyasa da yerini almaktadır. Sunix Watch 6 saatini diğer markalardan ayıran en büyük özellik ise fiyatının uygun ve her bütçeye sahip ailelerin rahatlık ile alabileceği bir ürün olmasıdır.

WATCH 6 Akıllı Saat 

Sunix Watch 6 saati günümüzde pandemi sonrası başlayan kısıtlamalardan sonra akıllı telefonlar ve aksesuarları ile en önemli zaman geçirme aracı olarak ortaya çıktı. Bu nokta da akıllı saatlerde istenen özellikler de değer kazanmış oldu. İstenilen özelliklerin artması ve pandemi sürecinde Akıllı saatlerin tekrardan önem kazanması fiyatların artmasına da neden oldu.  Bu nokta da ise firmalar bir nevi krizi fırsata çevirmiş oldu.

Sunix Watch 6 saati ise bu nokta da tamamen tüketicinin yanında olmasından dolayı müşteriler tarafından en çok beğenilen ve tercih edilen marka olarak ön plana çıkmaktadır. Emsallerinin sunmuş olduğu tüm özelliklere sahip olan Sunix Watch 6 saati bu özellikleri en uygun fiyatlar ile sizlerin hizmetine sunmaktadır.

Akıllı Saat Kategorisine Gidin İndirimli Fiyatları Kaçırmayın!

2021 Akıllı Saat Hediye Çekilişi

Hosbuldum.com ailesi müşterilerine 2021'de güzel bir başlangıç sunmak için düzenli yapmış olduğu çekilişlerden birini tekrar hizmetinize sundu. Çekiliş 7 Ocak Saat 2021 - saat 23:59'a kadar katılım yapan müşteriler arasından seçilerek yapıldı. Hosbuldumcom instagram sayfasını takip edip , en az 3 arkadaşını yorum hanesine etiketleyen kişiler arasında yapılan çekiliş sonuçlarında talihli müşterimiz ve yedekleri seçilmiş ve siz değerli müşterilerimize aşağıda yayınlanmıştır.

Yeni Yıl Çekilişinden Yararlanmak için

Hosbuldum.com müşterilerine özel  yeni yıl çekişinden ismi asil ve yedek listesinde bulunan talihlilerin site üyeliğini tamamlamaları gerekmektedir.

Kazanan talihlilerin iletişim bilgileri ile instagram hesabı üzerinden göndereceğimiz doğrulama kodu onaylanacaktır.

Bilgilerinizin onaylanmasından sonra yeni yıl çekilişini kazanmış olan 1 kişiye 1 adet Sunix Watch 6 Siyah Akıllı saat , talihli adresine kargo yapılacaktır.


Hediye Kazanmak İçin Hemen Üye Olun!

Aylık çekilişlerimizde hediye kazanma şansınızı arttırmak için sitemize üyeliğinizi tamamlamanız sizler için yıldızlı üye olma şansınız getirmektedir.Üyeliğini tamamlamış müşteriler çekilişlerde ekstra 3 çekiliş şansını kazanacaktır.İndirimli ürünler ve yeni üyelere özel 1000 'lerce TL değerinde hediye çekinden birini kazanmak için sadece üyeliğinizi tamamlamanız yeterli.

8 Ocak 2021 Yeni Yıl Çekilişi Asil ve Yedek Kazananlar Listesi

1. Asil Kazanan

 instagram : h_y_14_06

1. Yedek

 instagram : alininherseyi0

2. Yedek

 instagram : mrekuru

Türkiyenin En İyi Fiyatlı Alışveriş Sitesi - www.Hosbuldum.com

Binlerce Ürün arasından en iyi fiyatlı alışveriş deneyimini sizlere sunan "www.Hosbuldum.com" ailesine sizlerde katılın.

Üyeliğini hemen tamamla 1000'lerce TL değerinde Hediye çekini anında kazan.

Mutlu Alışverişin Adresi

www.Hosbuldum.com