Menü
SEPETİM

Türkiyenin En İyi Fiyatlı Online Alışveriş Sitesi

Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti

Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
-31 % Tükendi
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Numark MIXTRACK PRO 3 Dj Kontrol Seti
Kargo Bedava
600TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ KARGO
  • STOK DURUMU: Tükendi
  • Model: DJ-354
  • SKU: Adet
27 Adet Satıldı
ÜRÜN İNCELEMESİ: 13648
1.889,0TL
2.725,0TL
Vergiler Hariç: 1.889,0TL

2.El ürün gruplarına ait kategoridir.


Here it is—the Amazing Mixtrack Pro 3 DJ controller.

From Numark the world’s leading innovator of DJ equipment and technologies, comes the incredible MIXTRACK PRO 3 DJ controller, designed with the skilled, professionally-aspiring DJ in mind. It’s the latest addition to the Numark family of industry-leading DJ solutions.

This controller offers a whole host of features and performance that sets it way above conventional DJ controllers, yet it offers great bang-for-the-buck and it’s a snap to take anywhere.

 

Put Real Power into Your Performance

The place is hot. The action is non-stop. You’re the one in the driver’s seat. We make sure you have the horsepower to get it done. Mixtrack Pro 3 will never let you down. We’ve kept everything you loved about the Mixtrack Pro 2, but now there’s even more.

How’s this—we give you 100mm pitch sliders that make it easy to perform even the finest pitch adjustments, so it’s easy to keep two cuts in perfect beat sync without any drift. Other people’s 60mm pitch sliders can’t come close to matching this performance. We make you look and sound great!

 

 

No Limits on Your Creativity

Dive into our 16 multi-function backlit performance pads and add loops, launch samples, and control hot cues to your performance. Use the multi-function touch strip for dynamic FX control and track search operation. There are dedicated filter knobs for each channel, to give you just the exact amount of tonal control you need for that perfect sound. If you can think it, Mixtrack Pro 3 will do it.

 

 

           

    Jumpstart your inspiration with 6 sample packs from Prime Loops including over 380 premium instrumental loops, drum kits, one-shots, and more. A $200 value.

 

 
 
 
Remix with the sounds of the world’s premier electronic music label. Mixtrack Pro 3 gives you exclusive access to download studio-grade audio stems from the Toolroom Records catalog, allowing you the freedom to layer, tweak and chop today’s most relevant sonic textures.

 

Hot Metal (wheels, that is)

Get precise control over every track and every transition with Mixtrack Pro 3’s advanced low-profile rugged metal platters. They are capacitive and dual-zone, giving you the ability to scratch or stop a track simply by touching the top of the platter, while at the same time allowing you to adjust the pitch by manipulating the platter from the side. Heavy-duty metal stands up to the hottest action, night after night.

 

 

Total Serato Control

Mixtrack Pro 3 gives you comprehensive control over its included Serato® Intro software. Plus, it’s class-compliant with both Mac and PC, so you’ll be able to plug in and start mixing your music right away—no drivers or complicated set up necessary.

Serato DJ Intro is all about parties and mixing music.

Simply plug-and-play—Serato DJ Intro and Mixtrack Pro 3 take the hassle out of setting up: connect your speakers to your Mixtrack Pro 3 and connect your Mixtrack Pro 3 to your laptop—it's that simple.

Mix it up—Beatmatch and scratch music files from your computer like a pro with Serato DJ Intro's groundbreaking colored waveforms.

Get creative—Cue Points and Loops let you mark, access, and repeat specific parts of a song, while Serato’s DJ FX infuse your tracks with a range of professional effects like flanger, phaser, echo, and more.

Drop it—Drop air horns or entire tunes; the four-slot sample player will help you layer individual sounds to add even more fun to your sets.

Create professional sounding mixes at home or performing live at parties, functions, and clubs. Mixtrack Pro II operates via standard MIDI, so it’s compatible with virtually any popular DJ software.

 

Audio to Go

With its built-in audio system, Mixtrack Pro 3 is ready to go right out of the box. Plug in your headphones, microphone, and PA system and start mixing right away with no external audio interface needed. Plus, Mixtrack Pro 3 has two headphone jacks, making it easy to mix with friends and fellow DJs or tradeoff in-between sets.

This controller gets its design inspiration from no-compromise professional units like our NV controller. The MIXTRACK PRO 3 is a performance-driven design, but with a sharp eye on value. Start mixing today like the pro that you are!


DJ Ürünleri & DJ Setup Hakkında Genel Bilgiler

Bugün hala aktif olan birçok farklı DJ ürünü ve yatırım yapabileceğiniz bir dizi farklı olası kurulum bulunmaktadır. Bu nedenle, DJ ekipmanınızı satın alırken neyi istediğinizi bilmek önemlidir. Örneğin, bağımsız bir kontrol ünitesi satın alıp daha sonra MIDI denetleyicilerini kullanmaya başlamak isteyebilirsiniz. Ayrıca, en iyi CDJ denetleyicilerini alacaksanız ve bunları DJ yazılımı ile kullanmak istiyorsanız, MIDI veya zaman kodu kullanılabilirliğine sahip olduklarından emin olmanız gerekir. Bütün bunların yapı taşı olan DJ Ürünleri & DJ Setup'un ne denli büyük bir öneme sahip olduğu hali hazırda bütün DJ'ler tarafından bilinmektedir.

DJ Ürünlerinin Temeli: Kontrol Ünitesi

DJ Ürünleri & DJ Setup için kontrol üniteleri kurulumunuzun en önemli parçasıdır ve DJ’lik yaparken harcadığınız zamanın büyük bir kısmı burada geçmektedir.

Birçok ünite farklı kanallara ve bir PA sistemine bağlanmak için çeşitli araçlara sahiptir. Bu açıdan CDJ'ler veya pikaplar kullanmadığınız sürece farklı bir karıştırıcı kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Farklı DJ türleri içerisinde yer alan Scratch DJ'ler en kaliteli tırmalama seslerini sağlamak için gerekli olan kontrol ünitesi modellerine yönelmektedir. Mobil DJ'ler ise taşınabilirliği tercih eder, bu nedenle taşımayı çok daha kolay hale getirmek için dâhili bir ses kartı veya yüksek kaliteli ses ara birimi içeren hepsi bir arada kontrol ünitesine sahiptir.

Farklı Özellik ve Efektlerle Donatılmış Denetleyiciler

Hepsi bir arada MIDI denetleyicileri artık kontrol ünitesi olarak nitelendirilebilir, çünkü çoğu en iyi DJ ünitelerini taklit etmek için en son DJ yazılımı ile donatılmıştır. Denetleyiciler birçok farklı özellik ve efektle gelebilir.

DJ Ürünleri & DJ Setup anlamında çok yönlülüğe sahip olmak istiyorsanız, 4 kanallı bir kontrol cihazı almak isteyebilirsiniz. Bu şekilde, bir iPod veya benzeri bir cihazı son dakikada çalmanız gerektiğinde hazırsınız demektir. MIDI denetleyicileri DJ endüstrisi için nispeten yeni bir şeydir, ancak etrafta dolaşacak kadar yetenekli ve etkili olduklarını kanıtlamışlardır.

Piyasadaki en iyi DJ denetleyicileri için dikkate alınması gereken faktörler:

Kanal Sayısı (dört ideal sayıdır)

DJ yazılımının dâhil edilip edilmediği ilk göze çarpan detaylardandır.

Kişisel yaratıcılık için kalan alanın geniş olması DJ için ekstra esneklik avantajı anlamına gelir (ekstra düğmeler, özelliklerin esnekliği).

Kulaklıklarınızın Yardımına İhtiyacınız Olacak

Karışımlarınızı bir Dijital Ses İş İstasyonunda (DAW) üretmediğiniz sürece, DJ olarak gerçekten ihtiyaç duymadığınız kaliteli kulaklıklarla belli bir noktaya ulaşabilirsiniz. Ayrıca miks üretiyorsanız, DJ ve stüdyo izleme kulaklıklarınız olarak kullanılabilecek birçok harika seçenek vardır.

 Çoğu ‌‌DJ, kulaklık seçimi söz konusu olduğunda, kulak üstü tasarıma sahip modelleri tercih etme eğilimindedir. Bu durumun en temel nedeni ise hangi kulağın ses düzeyinin üzerinde olacağını ayarlayabilme fırsatı sunmasıdır. Yine en fazla tercih edilenler arasında olan dönebilen kulaklıklar ise ideal konforu sağlamanın yanı sıra aynı zamanda kulaklıkları son derece hareketli hale getirir. Bunları stüdyoda, evde veya yolda kolayca kullanabilirsiniz.

DJ Kulaklığı Alırken Dikkate Alınması Gerekenler

Kulaklık, DJ Ürünleri & DJ Setup için olmazsa olmaz konumda yer alır. En iyi DJ kulaklıklarını satın alırken, aklınızda bulundurmanız gereken bazı kriterler vardır. Bunlar büyük olasılıkla sizin için neyin önemli olduğuna ve kulaklıkları ne için kullanacağınıza bağlı olarak değişecektir, ancak göz önünde bulundurulan bazı faktörler şunlardır:

Düşük ve orta ölçekli fiziksel darbelere karşı dayanıklı modellere göz atabilirsiniz.

Çalışma sırasında önemli bir esneklik avantajına sahip olmanız için geniş ses aralığına sahip kulaklıkları tercih edebilirsiniz.

Uzun süre kullanabilmeniz için yapı kalitesinin dayanıklılığını gözden kaçırılmamalısınız.

Çevre seslerden etkilenmemeniz için gürültü önleyici özelliğe sahip modelleri öncelik haline getirebilirsiniz. 

Uzun süreli ve aralıksız kullanım için üst seviye konfor özelliklerine sahip modelleri odak noktanız olarak belirleyebilirsiniz.

Temiz ve Güçlü Ses için DJ Hoparlörlerinin Etkisi Yadsınamaz

DJ olma hayali kuran bir birey veya profesyonel bir DJ iseniz hoparlörlerin ses çıkışınızın kalbi ve ruhu ayrıca kurulumunuzun çok önemli bir parçası olduğunu biliyor olmalısınız.

Kurulumunuzda bir rota olarak izleyebileceğiniz birçok alan vardır, ancak hoparlörler ekstra dikkate almanızı hak eden önemli bir figürdür. DJ Ürünleri & DJ Setup için önemli yapı taşlarından biri olan hoparlörlerinizin dinleyicilerinize hizmet etmek için yeterli güce sahip olduğundan emin olmak istersiniz. Hoparlörler sadece kontrol ünitesinde, yazılımınızda vb. ürettiğiniz sesin bir yansıması olsa da, hoparlörlerden çıkan ses sinyalinin ünitenizdeki kulaklıklardan yükseldiğini duyabildiğinizden emin olmalısınız.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Etiketler: Müzik , DJ , Numark , MIXTRACK , PRO , 3 , Pioneer , Set , Alesso , Ümmet , Özcan , Afrojack ,
Hosbuldum.com
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.